Woerden 3 – Kijk Uit 1 5 – 3

De laatste wedstrijd verliep voor ons team boven verwachting. de gasten kwamen weliswaar met één man minder , maar daar tegenover stond dat hun overige spelers sterker leken dan die van ons.

Aan bord 1 was dat al duidelijk zichtbaar JB ging na 20 zetten stevig in de fout en verloor.     JP daarentegen speelde goed en gedegen en kwam tot remise. AJvdB gaf een goed opgebouwde partij bijna nog uit handen,stug volhoudend kwam er toch nog remise uit. PvR speelde zeer geconcentreerd naar de overwinning. FJ had er ook zin in en haalde een vol punt. LdV kwam opgewekt binnen en verliet de zaal nog steeds opgewekt met een mooi punt.bord . GO speelde aan bord 8 maar een nederlaag was zijn deel. Een man minder bezorgde ons tenslotte de overwinning . Soms zit het mee……….

Geef een reactie