Woerdense zwanenzang in 1e klasse Team Battle

De team battle op zondagavond begint steeds imposantere proporties aan te namen. Kennemer Combinatie en Maastricht hebben zich inmiddels ook aan het front gemeld. Woerden was vanaf het begin van de partij en heeft zich 4 ronden mogen meten met clubs van meesterklasse niveau, maar nu kwamen we 13 punten te kort om ons te handhaven. Met een 9e plaats zijn we samen met Spijkenisse gedegradeerd naar de 2e klasse. Jawel, inmiddels zijn er al 3 klassen in dit wekelijkse evenement.

De spelers van onze club die deze keer een kroontje hebben verdiend zijn:

De links naar de toernooien voor komende zondag (26 april) zijn:

  1. 1e klasse lichess.org/tournament/3R1v6Ic2
  2. 2e klasse: lichess.org/tournament/ytGpbLIK
  3. 3e klasse: lichess.org/tournament/GveJ5rgY

We gaan er natuurlijk alles aan doen om die hoogste categorie weer te bereiken!