Okkerse & Schop advocaten nieuwe sponsor

Logo Okkerse & Schop kader pIn Woerden organiseren we al zeker 44 jaar een Rapid toernooi, meestal op de laatste zaterdag in november. In de volksmond is dit toernooi voor veel mensen nog steeds het Goudkuipje toernooi, niet zo vreemd na bijna 40 jaar sponsoring. Nu de Rabo ophield met sponsoren werd gezocht naar een nieuw bedrijf dat zich aan ons mooie toernooi wilde verbinden.

Met Okkerse & Schop Advocaten is een nieuwe sponsor gevonden. “Schaken sluit mooi aan bij de praktijk, ook daar moet ik vooraf bedenken welke stappen ik ga zetten”, vertelt Hans Tuit, partner & advocaat bij Okkerse & Schop Advocaten én al sinds jaar en dag een gewaardeerd lid van onze club. Het toernooi is hiermee minimaal voor de komende drie jaar gegarandeerd en we hopen op een lange en vruchtbare samenwerking voor alle partijen.

Marcel van Oort in zijn nopjes met het getekende contract, samen met Hans Tuit.
Marcel van Oort in zijn nopjes met het getekende contract, samen met Hans Tuit.